Avustralya’nın Victoria eyaletinde, koronavirüs nedeniyle 2 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle ülkede can kaybı 106’ya yükseldi.
Avustralya’nın Victoria Eyalet Başbakanı Daniel Andrews, eyaletteki COVID-19 nedeniyle yaşanan can kayıpları ve yeni vakalardaki artışla ilgili açıklama yaptı.
Başbakan Andrews, eyaletin başkenti Melbourne’da son 24 saatte yapılan testlerde 127 kişinin daha COVID-19’a yakalandığını ve virüse yakalanan 60 ve 90’lı yaşlardaki 2 erkek hastanın hayatını kaybettiğini açıkladı.
Yaşanan can kaybıyla eyalette COVID-19’dan ölenlerin sayısı 22’ye, Avustralya genelinde 106’ya yükseldi.
kaynak:TRT HABER
Son Güncelleme: 06 Temmuz 2020 | Etiketler: 'nın Victoria eyaletinde, 106'ya, Avustralya, can kaybı, HASTA, ölüm, yükseldi
По инициативе «Женского движения Единой России» в Чувашии учредили День сельской женщины
Birleşik Rusya, Kazan’da bir çalışma gençlik forumu düzenledi
Birleşik Rusya, Orenburg Oblastı’ndaki Buguruslan’da mağdurlara yardım sağlamaya devam ediyor
«Единая Россия» продолжает оказывать помощь пострадавшим в Бугуруслане Оренбургской области
При поддержке «Единой России» в Ингушетии провели детские спортивные соревнования
По инициативе «Единой России» в Ульяновске провели квиз по истории Олимпийского спорта